Ödeme Seçenekleri

Havale / Eft İle Çiçek Siparişi

Türkiye'den verilen siparişlerinizin ödemelerini havale yoluyla yapabilirsiniz. Yurtdışından vereceğiniz siparişlerinizde kredi kartını kullanmalısınız. Bankalar yalnızca mesai saatleri içerisinde EFT işlemi gerçekleştirmektedir, bu yüzden mesai saatleri dışında ve hafta sonları EFT ile ödeme yapamazsınız. Havale yada EFT işlemi yaparken hesap numaralarına dikkat ediniz. İsme havale yapmayınız, hesap numaralarımızla hesaba havale yapınız. Alıcı adına hesap sahibininden başka birşey yazmayın. Ödemenin yanlış hesap numarasına yapılması durumunda ödeme yapılmamış sayılacaktır. Eğer yanlış hesaba ödeme yaptıysanınız firmamız yaptığınız işlemi düzeltemez, bu işlemi düzeltmek için ödeme yaptığınız bankanıza başvurmalısınız.

Havale/EFT ile Ödeme Süreci Nasıl Gerçekleşiyor?

 1. Beğendiğiniz ürünü seçin.
 2. Gönderilecek bölge ve tarih seçimini yapınız.
 3. Sipariş formundaki müşteri bilgileri, teslimat bilgilerini giriniz.
 4. Ödeme sayfasındaki ödeme seçeneklerindeki "Havale/EFT"yi seçiniz.
 5. Sipariş bilgilerini girdikten sonra Banka Hesaplarımız bölümünde yer alan banka bilgilerimize tutan ücreti gönderiniz.
 6. Ödemeyi gönderdikten sonra lütfen bizimle (0328) 814 73 85 veya +905337757974 nolu numaradan iletişime geçiniz.

Kredi Kartı ile Çiçek Siparişi

Kredi kartıyla ödemelerinizi yapabilirsiniz. MasterCard yada VisaCard geçerlidir. Sitede güvenliğiniz için SSL kullanılmıştır. Sanal pos işlemleri Garanti Bankası tarafından yürütülmektedir. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sitede barındırılmamaktadır. Bilgiler doğrundan bankaya gönderilir ve banka onayına göre işlem yapılmaktadır. Kredi kartı ile ödeme için kredi kartı no, son kullanma tarihi, kartınızın arkasındaki CV2 kodu gereklidir. Telefonla da kredi kartı ödemesi yapabilirsiniz. Taksit imkanı bulunmamaktadır, kredi kartı çekimi tek seferde yapılmaktadır. Kredi kartı ile ödeme yapmak için kredi kartınızın internet üzerinden ve telefonla alışverişe açık olması gerekir. Bankamatik kartlar kredi kartı yerine geçmez. Kredi kartı ile Ödeme Süreci Nasıl Gerçekleşiyor?

 1. Beğendiğiniz ürünü seçin.
 2. Gönderilecek bölge ve tarih seçimini yapınız.
 3. Sipariş formundaki müşteri bilgileri, teslimat bilgilerini giriniz.
 4. Ödeme sayfasındaki ödeme seçeneklerindeki "Kredi Kart"nı seçiniz.
 5. Yönlendirilecek olan sayfa bankaya aittir, ilgili sayfada sizden istenilen kart sahibi, kartno, son kullanma ve cvv kodunu giriniz.
 6. Ödemeniz başarılı bir şekilde tarafımıa aktarılır ise siparişiniz belirtiğiniz tarihlerde kuryeye teslim edilir. Ödemiş olduğunuz tutar bizlere aktarılmaz ise sizinle kısa süre içerisinde iletişime geçeceğiz.

Kapıda Ödeme ile Çiçek Siparişi

Güvenli bir şekilde alışveriş yapmak istiyorsanız kapıda ödeme yöntemi sizler için ideal bir yöntem olabilir. Sipariş vermek istediğiniz ürünü kapıda ödeme yaparak satın almak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip ediniz.

 1. Beğendiğiniz ürünü seçin.
 2. Gönderilecek bölge ve tarih seçimini yapınız.
 3. Sipariş formundaki müşteri bilgileri, teslimat bilgilerini giriniz.
 4. Ödeme sayfasındaki ödeme seçeneklerindeki "Kapıda Ödeme" yöntemini seçiniz.
 5. Ürün sizlere ulaştığı vakit kuryeye ürün tutarını ödeyiniz.

Mert Çiçekçilik & Organizasyon

Güzel günler için özel sürpriz hediyeler de almak gerekir ama herkesin sevdiği ve hayır diyemeyeceği olan çiçeklerden tercih etmek en güzelidir. Şöyle düşünürsek Anneler Gününde, Babalar Gününde, Sevgililer Gününde ve daha çok özel günlerde gönderebileceğimiz en güzel şey çiçektir. Bu günler için farklı çiçekler tercih edilmektedir. Sevgililer günü için özel değişik tasarımlar ve kırmızı rengin hakim olduğu etkileyici ürünler seçilmektedir. Bunların çoğunluğu kıpkırmızı güllerden ve çikolatalı ürünlerden oluşmaktadır. Bir insanı mutlu etmek ve onun sevincini gözlerinde görmek için sadece bir buket gül göndermeniz yeterlidir. Özel günler demek hatırlanmak, seni seven ve düşünen birisi var demektir. Onların yanında olduğunuzu bir çiçek ile hissettirebilirsiniz.. Sevdiklerinizle nice Güzel Günlere..